Sukces dziewcząt z Jednorożca.

Dnia 9 kwietnia 2016 roku w Ostrołęce na nadnarwiańskich ścieżkach odbyły się zawody międzypowiatowe w sztafetowych biegach przełajowych.

Eliminacje z naszego przasnyskiego powiatu odbyły się trzy tygodnie wcześniej, bo 18 marca na stadionie w Jednorożcu. Stawiły się zespoły z naszego powiatu by walczyć właśnie o awans do zawodów międzypowiatowych.   I miejsce w kategorii dziewcząt gimnazjalnych w Mistrzostwach Powiatu Przasnyskiego zajęły dziewczęta z Chorzel, na drugiej pozycji uplasowały się gimnazjalistki z Jednorożca i to właśnie te drużyny otrzymały awans do zawodów międzypowiatowych.

Na wyżej wspomnianych zawodach międzypowiatowych w Ostrołęce gimnazjalistki z Jednorożca walczyły z 7 innymi sztafetami i ostatecznie uplasowały się na III miejscu.