Przedsiębiorco! Możesz zapłacić mniej za śmieci, ale dopełnij tej formalności.

Jeśli twoja firma z uwagi na ograniczenie działalności wytwarza mniej odpadów, możesz zapłacić mniej za odbiór pojemników.

 

Burmistrz Przasnysza, w związku z trwającym stanem epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, skutkującym ograniczeniem lub czasowym zawieszeniem funkcjonowania działalności prowadzonej na nieruchomościach niezamieszkałych (firmy, instytucje), przypomina, że zmiana wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wymaga złożenia korekty deklaracji.

– Wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Miasta Przasnysz, w zakładce „Gospodarka odpadami” – informuje burmistrz Łukasz Chrostowski.

 

Sposoby złożenia korekty deklaracji:

  1. wrzucić do urny w Urzędzie Miasta Przasnysz (poniedziałek – piątek, w godz. 10.00-12.00)
  2. nadać w placówce Poczty Polskiej
  3. wysłać za pośrednictwem ePUAP.


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Xdl
Xdl
9 miesięcy temu

Tarcza naprawdę tekturowa a nie antykryzysowa. Miasto ma wykaz firm i miejsc prowadzenia działalności i wystarczyło by poprostu pobrać symboliczne opłaty za podatek od nieruchomości, czynsze, śmieci a nie wymyślać kolejne bzdurne deklaracje

Arek
Arek
9 miesięcy temu
odpowiada  Xdl

Nasz urząd miejski lubi takie głupoty robić. Piszą o konferencji dla przedsiębiorców nawet. Na fejsbuku zrobią. Tylko, że ja nie mam fejsbuka.

sandal
sandal
9 miesięcy temu
odpowiada  Arek

A po co ta konferencja? Przecież odzawsze można wystąpić o umorzenie podatku od nieruchomości. Co innego mogą powiedzieć? Arek, urząd Miasta pomaga założyć Facebook. Taka nasza tarcza w mieście ?

Mati
Mati
9 miesięcy temu
odpowiada  Arek

Ale deklarują, że pomogą założyć 🙂 W Wydziale Promocji. Przasnyskie wsparcie nawet na Wiocha.pl internety wygrywa.