Przasnyska Pielgrzymka Rowerowa wyruszyła na Jasną Górę.

Rowerowi pielgrzymi na Jasną Górę wyruszyli już po raz czwarty. Ich wyjazd poprzedziła poranna msza św. w kościele farnym (św. Wojciecha). Pielgrzymka potrwa od 16 do 22 sierpnia. Dziennie pielgrzymi będą musieli pokonać trasę od 60 do 80 kilometrów.

 

– W szarej mgle, w słońcu dnia i w noc ciemną Matko prowadź nas – napisali pielgrzymi na facebookowym profilu.

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kto
kto
6 miesięcy temu

ok.tylko dlaczego nikt na zdjęciu nie ma maseczek w zamkniętym pomieszczeniu?nawet do zdjęcia w maseczce nikomu by korona z głowy nie spadła a nawet z maseczką byłaby pamiątka z tego okresu pandemii.

Wizard
Wizard
6 miesięcy temu
odpowiada  kto

Juz nie pamiętasz jak Andrzej D.latał z relikwiami nad Przasnyszem i błogosławił wraz z księdzem cały powiat.Po co im maseczki jak mają Pana Andrzeja 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ate
ate
6 miesięcy temu
odpowiada  kto

Dzisiaj w Kościołach czytany był list Przewodniczącego Episkopatu Polski o zachowanie reżimu sanitarnego , zapytuję jak to się ma do osób na zdjęciu? Ręce opadają ,już człowiek czasami nie wie jak faktycznie jest.Smutne

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
6 miesięcy temu
odpowiada  ate

No smutne. Póki co wirusa u nas praktycznie nie ma. Ale trafi się jeden zarażony podczas takiego spędu baranów i bedziemy mieli dziesiątki chorych. Jednak Polakom nie wytłumaczysz.