Pożar samochodu i garażu w Nowym Pawłowie.

W piątek, 7 grudnia 2018r., w miejscowości Nowe Pawłowo (gm. Czernice Borowe) doszło do pożaru samochodu osobowego i garażu.

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia straży pożarnej, palił się dach garażu murowanego krytego eternitem oraz drewniana konstrukcja stropu. Energia elektryczna w budynku została odłączona przez właściciela przed przybyciem straży. Wewnątrz budynku pożarem objęty był samochód osobowy wyposażony w instalację LPG.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dokonaniu rozpoznania i oświetleniu terenu akcji przystąpili do gaszenia pożaru. Po ugaszeniu widocznych płomieni dokonano niezbędnych prac rozbiórkowych obiektu – zdemontowano nadpalone elementy konstrukcyjne budynku. Pogorzelisko przelano środkiem gaśniczym likwidując zarzewia ognia.

W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległ samochód osobowy Fiat Cinquecento oraz pokrycie dachu, konstrukcja więźby dachowej i drewniany strop murowanego garażu.

W działaniach ratowniczo – gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Rostkowo, Czernice Borowe, Pawłowo Kościelne i Węgra.

Źródło KP PSP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments