O mały włos od tragedii. Kierująca volvo, w czasie jazdy poprawiała włosy.

Trwają czynności policji dotyczące wypadku, do którego doszło w sobotę, przed godz. 7:00 rano, w Konopkach. Kierująca volvo uderzyła w barierę ochronną, a następnie zderzyła się z Seatem Leonem. Nie odniosła obrażeń. Ranny został natomiast kierowca Seata. Prędkościomierz Volvo zatrzymał się na 135 km/h.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu wypadku, kierująca samochodem marki Volvo, 36-letnia mieszkanka Ciechanowa, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, uderzyła w barierę ochronną, a następnie w jadący z naprzeciwka samochód marki Seat Leon. Seatem kierował 33-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Mławie. Kierująca volvo nie odniosła obrażeń.

Jak kobieta oświadczyła w rozmowie z policjantami, jechała z dużą prędkością, poprawiała włosy, spadły jej okulary i dlatego przez chwilę była zdekoncentrowana. Prędkościomierz w jej samochodzie zatrzymał się  na wartości 135 km/ h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 60 km/h. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Widząc uszkodzenia pojazdów, niewiele brakowało, by to zdarzenie zakończyło się tragedią. Apelujemy do kierowców o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie na drodze. Nadmierna prędkość, brak uwagi, nawet chwilowa dekoncentracja za kierownicą, mogą doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia.

 


 

Źródło KPP Mława
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JarajTO
JarajTO
13 dni temu

dobrze że jeszcze make-up’u nie robiła bądź rzęs na zalotkę nie robiła .>_<.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
odpowiada  JarajTO
13 dni temu

Albo ciasta nie zagniatała

Bonifacy nie wziął gaci
Bonifacy nie wziął gaci
12 dni temu

Albo po czymś innym się drapała

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
odpowiada  Bonifacy nie wziął gaci
12 dni temu

Po instrumencie

Bonifacy nie wziął gaci
Bonifacy nie wziął gaci
odpowiada  Marek (prawdziwy)
11 dni temu

Instrumenty to faceci mają. Może ją swędziaha kiszka wołowa

Moetek
Moetek
12 dni temu

Ty to marek bezszczelny jest