NOWY FILM PROMUJĄCY POWIAT PRZASNYSKI

Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu promującego powiat przasnyski. Przedstawia on dokonania oraz strategiczne kierunki rozwoju powiatu na tle jego walorów historycznych, kulturowych oraz rekreacyjno – turystycznych. Został zrealizowany w wersjach językowych polskiej i angielskiej.

Film promocyjno – inwestycyjny „Powiat Przasnyski – inwestuj z sukcesem”, będzie stanowił swojego rodzaju wizualną ofertę zarówno inwestycyjną, jak i turystyczną powiatu przasnyskiego dystrybuowaną w kraju i za granicą.

Działania promocyjne starostwa ukierunkowane są obecnie w głównej mierze na promowanie potencjału gospodarczego (Przasnyska Strefa Gospodarcza, Specjalna Strefa Ekonomiczna), walorów inwestycyjnych, ale również kulturowych i turystycznych oraz lokalnej przedsiębiorczości. Wszystko po to, aby pokazać i wykorzystać posiadane atuty, kreować pozytywny wizerunek powiatu i przyciągać potencjalnych inwestorów, kooperantów i turystów, wspierać funkcjonujące na terenie powiatu firmy i instytucje, a poprzez to wzmacniać rynek pracy i tworzyć nowe miejsca pracy.

Film został przygotowany przez Referat Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rynku Pracy we współpracy z Marcinem Sobocińskim.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments