„ NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2013”

„ NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2013”

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu zaprasza do głosowania na najlepszego dzielnicowego w powiecie przasnyskim. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dzielnicowymi na stronie internetowej BIP naszej komendy.

W konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego wezmą udział wszyscy dzielnicowi powiatu. Od 01.11 do 30.11.2013r  mają  Państwo możliwość oddania swoich głosów poprzez wypełnienie ankiety konkursowej, którą można pobrać  w tutejszej KPP lub  ze strony internetowej komendy.  Wypełnione ankiety należy wrzucić do skrzynek umieszczonych na terenie miasta w budynkach instytucji państwowych tj. urzędach miast i gmin oraz ośrodkach pomocy społecznej, a także  w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu,  Komisariacie Policji w Chorzelach, Posterunku Policji w Jednorożcu i Krasnem lub przesłać drogą elektroniczną na adres:

Prasowy.kppprzasnysz@mazowiecka.policja.gov.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu br.

Celem konkursu jest wyróżnienie  rangi służby  dzielnicowego w lokalnej społeczności oraz poszerzenie wiedzy mieszkańców o roli dzielnicowego jako policjanta pierwszego kontaktu.


KPP Przasnysz

St.asp. Ewa Śniadowska


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments