MKS Przasnysz 2008 wygrywa turniej w Ciechanowie!!!

Świetnie zakończył się dla Przasnysza rozegrany w Ciechanowie turniej rocznika 2008.

W turnieju udział wzięły drużyny MKS Ciechanów, Mławianka Mława, MKS Przasnysz i Olimp Ciechanów. Mecze z Mławianką Mława i MKS-em Ciechanów zakończyły się zwycięstwem naszych małych piłkarzy po 4:2. W obu spotkaniach to podopieczni Michała Pragacza byli wyraźnie lepszym zespołem.

Decydujący o zwycięstwie w turnieju był mecz z drużyną Olimp Ciechanów. Do przerwy wynik 4:1 i wyraźna dominacja gospodarzy. Po przerwie to młodzi piłkarze MKS-u Przasnysz przejęli inicjatywę i odrobili straty strzelając wyrównującego gola w ostatniej akcji meczu. Wcześniejsze potknięcie Olimpu i dobre wyniki drużyny z Przasnysza dały MKS-owi zwycięstwo w turnieju. Gratulacje dla drużyny za dobrą grę i zwycięstwo.