MKS Przasnysz 2003 pokonuje Makowiankę Maków Maz. i zdobywa tytuł Mistrza Ligi!

Trampkarze przasnyskiego MKSu w ostatniej kolejce I ligi okręgowej CO – OZPN, która odbyła się 13 czerwca pokonali na własnym boisku Makowiankę Maków Mazowiecki 3:1 i zapewnili sobie tytuł mistrza ligi.

Mecz wygraliśmy pewnie dzięki bardzo dobrej grze całej drużyny. Udane interwencje bramkarza, pewna gra obrońców, przewaga w linii pomocy i stwarzane sytuacje w ataku pozwoliły nam zdobyć trzy bramki i wygrać bardzo ważny mecz. Dwie bramki w meczu zdobył Przemek Górniak, a jedną Kacper Smurlik. Sezon 2017/18 dla naszej drużyny już się skończył. Trzeci raz z rzędu wygraliśmy ligę i to z najlepszym bilansem, uzyskując w całym sezonie 33 pkt. Na 14 meczy wygraliśmy 10, mieliśmy 3 remisy i 1 porażkę. We wszystkich meczach zdobyliśmy 35 bramek, co daje średnią 2,5 gola na mecz i w tej kwestii jesteśmy najlepsi w lidze. Straciliśmy 11 goli co daje nam również czołowe miejsce. Czy stracimy ich najmniej zależy od meczu MKS Ciechanów – Błękitni Raciąż, ponieważ ten mecz odbędzie się w najbliższy weekend i wtedy okaże się kto najmniej razy wyciągał piłkę z siatki.
Strzelcami bramek dla naszej drużyny byli: Przemek Górniak – 6, Dawid Prusik – 6, Szymek Morawski – 5, Kacper Smurlik – 5, Janek Wiśniewski – 3, Kuba Krupa – 3, Bartek Biedrzycki – 2, Wojtek Grysztar – 1, Seweryn Szafrański – 1, Kacper Szczęsny – 1, jedną bramkę zdobył przeciwnik.
Sezon powoli kończymy, niedługo okres wakacyjny i na jakiś czas odpoczniemy od siebie, ale jeszcze szybciej zatęsknimy za sobą i na pewno wrócimy, by nadal walczyć o kolejne zwycięstwa. ??
Z tego miejsca chciałbym podziękować naszym wiernym kibicom – rodzicom, którzy w małej, ale silnej grupie wspierali nas na każdym meczu. Dziękujemy za wsparcie naszej drużyny, na pewno macie swój wpływ na końcowy sukces, a Pani Joanna Grysztar za uwiecznienie tego co robimy, dzięki Pani mamy pamiątki z każdego meczu w postaci pięknych zdjęć. DZIĘKUJEMY!!!
Ogromne gratulacje dla wszystkich chłopaków, a MKS w sezonie 2017/18 reprezentowali: Jan Węglicki– Wojtek Grysztar Seweryn Szafrański, Kacper Szczęsny, Sebastian Czarzasty, Kuba Kawiecki – Kuba Krupa, Przemek Górniak, Bartek Biedrzycki, Janek Wiśniewski, Dawid Prusik, Kacper Dominiak, Kamil Maciaszczyk, Maciek Ciesielski – Szymon Morawski, Kacper Smurlik ???? ?? – podsumował sezon trener Marek Zbrzeski.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments