Mistrzostwa 2. ORel Przasnysz w biegach przełajowych.

6 października w kompleksie leśnym w m. Łoje odbyły się zawody sportowe o mistrzostwo 2. Ośrodka Radioelektronicznego w biegach przełajowych.

Zawody zostały rozegrane na dwóch trasach biegowych na odcinku 3000m. oraz 8000m. w trzech kategoriach wiekowych dla mężczyzn oraz w kategorii Open kobiet.

Mistrzynią ośrodka w kategorii Open kobiet została st. szer. Marzena Raniszewska, której pokonanie trasy zajęło 11.37 s. Wśród mężczyzn do 35 lat bezkonkurencyjny okazał się być st. szer. Michał Makowski, który wygrał bieg 3000m z 24 sekundową przewagą nad drugim zawodnikiem. Najlepszym zawodnikiem w kategorii mężczyzn na 3000m powyżej 36 lat został szer. Łukasz Zimmer.

Kategoria mężczyzn do 35 lat na 8000m to popis szer. Krzysztofa Żebrowskiego, który ośmiokilometrową trasę pokonał w 25.38 s.  Ponadto złote medale zdobyli: w kategorii mężczyzn na 8000m w wieku 36 – 45 lat – st. chor. sztab. Seweryn Grządkowski oraz w kategorii mężczyzn na 8000m powyżej 46 lat  – st. sierż. Marek Majdowski. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Centrum Operacyjnego wyprzedzając reprezentację kompanii namierzania radiowego o zaledwie dwa punkty. Podium uzupełniła drużyna kompanii dowodzenia.

Najlepsze drużyny oraz zawodnicy otrzymały z rąk dowódcy 2. ORel płk dypl. Bogusława Postka pamiątkowe puchary i medale. Gratulujemy osiągniętych wyników.