Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu w projekcie KsięgoZbiór 2013

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu włącza się do projektu KsięgoZbiór 2013. KsięgoZbiór to akcja, która polega na zbiorowym czytaniu w przestrzeni publicznej. W umówionym miejscu i czasie spotyka się grupa osób, które w ciszy czytają przyniesione ze sobą książki.

Pomysł narodził się i jest realizowany w Łodzi. Pierwsza odsłona akcji miała miejsce w październiku 2011 roku. W tym roku KsięgoZbiór obejmie swym zasięgiem całą Polskę. Organizatorzy zaprosili do współpracy około 400 instytucji kultury, które w dniach od 1. do 15. sierpnia mogą włączyć się do akcji poprzez zorganizowanie KsięgoZbioru w swoim regionie.

więcej na stronie: http://bibliosfera.net/ksiegozbior/

Zapraszamy mieszkańców Przasnysza i wszystkich chętnych czytelników na przasnyski Rynek 13 sierpnia 2013r. o godz. 12.00. Zapraszamy wszystkich, którym czytanie książek sprawia przyjemność i radość. Można przynieść swoją książkę, można też będzie skorzystać z wyniesionych w przestrzeń publiczną części zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu. Dla dzieci przygotowaliśmy też na ten czas ciekawe zajęcia plastyczne.


Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments