„Link do przyszłości”

5 marca 2014r. o godz. 11:30 Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Narzymskiego w Bogatem zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie z Pawłem Harajdą – młodym profesjonalistą, który opowie o swojej pracy i drodze do sukcesu.
Paweł Harajda jest jednym z 30 młodych profesjonalistów, którzy w całej Polsce odwiedzają biblioteki, szkoły i domy kultury. To młodzi ludzie mający ciekawą, przyszłościową pracę związaną z nowoczesnymi technologiami. Wszystkich łączy charyzma, pasja i ważne doświadczenia zawodowe, mogące być inspiracją dla młodych ludzi.

Podczas spotkania Paweł Harajda opowie o swojej karierze zawodowej. Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda jego dzień pracy, wspólnie porozmawiają o nowych zawodach, zastanowią się, które z nich są najbardziej przyszłościowe. Całość będzie miała charakter warsztatowy – będą quizy, pytania, wspólne ćwiczenia.

Spotkanie jest elementem drugiej edycji projektu „Link do przyszłości. Młodzi, Internet, Kariera”, w którym uczestniczy Biblioteka w Bogatem. Jest to przedsięwzięcie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizowane dzięki środkom firmy Microsoft i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Osoby zainteresowane mogą wysłać swoje zgłoszenie mailem gbpprzasnysz@interia.pl lub zgłosić się telefonicznie 297513917. Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacji na temat spotkania udziela:
Katarzyna Bojarska-Jeż, 297513917
Zgoda na wykorzystanie wizerunku uczestników.pdf


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments