Kronika Policyjna Przasnysz – od 19 do 23 sierpnia 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach 19 – 23 sierpień 2019r.

22.08.2019 r.

Godz. 0115– w miejscowości Przasnysz na ul. Makowskiej, na parkingu stacji paliw Orlen, nieustalony kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo wraz z naczepą, uderzył w zaparkowany samochód osobowy marki Audi, powodując jego uszkodzenie i odjechał z miejsca zdarzenia.

Godz. 0930– mieszkaniec Cichowa gm. Krzynowłoga Mała, w lesie za swoją posesją ujawnił pocisk przeciwpancerny kaliber 88 mm z okresu II Wojny Światowej, niewybuch został przekazany dla patrolu rozminowania saperskiego.

Godz. 1015– mieszkaniec gminy Krzynowłoga Mała zgłosił, że został oszukany przez nieustaloną osobę w ten sposób, że odebrał przesyłkę pocztową kierowaną do niego o wartości 230 złotych, której nie zamawiał.

Godz. 1255– w miejscowości Jednorożec na ul. Odrodzenia, mieszkaniec gminy Krzynowłoga Mała kierujący samochodem Volvo, nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w prawo  i uderzył w samochód osobowy marki Opel Vectra, którym kierowała mieszkanka Jednorożca, sprawcę  zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarano mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

Godz. 1315– mieszkaniec Jednorożca powiadomił, że w dniu 10 sierpnia br. został mu skradziony telefon komórkowy marki Honor 10 o wartości 1420 złotych.

Godz. 1405– w Chorzelach na ul. Witosa, w sklepie Mila, nieustalony sprawca dokonał kradzieży artykułów spożywczych i kosmetycznych o wartości około 200 złotych, zabezpieczono monitoring sklepowy.

21.08.2019 r.

Godz. 1030– w miejscowości Sierakowo gm. Przasnysz, w sklepie Centrobud, nieustalony sprawca dokonał kradzieży młotowiertarki marki Tryton o wartości 1350 złotych. Skradziony towar ukrył poza sklepem, gdzie został odnaleziony przez pracowników sklepu, zabezpieczono monitoring sklepowy.

Godz. 1315– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że został oszukany przez cztery firmy z terenu Polski w ten sposób, że wykonał na ich rzecz transport towarów lecz nie otrzymał za wykonane usługi zapłaty w kwocie 8806 złotych.

20.08.2019 r.

Godz. 0200– w miejscowości Chorzele na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Placu Kościuszki, nieustalony kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wykonując manewr skrętu w lewo, uderzył w bariery ochronne oddzielające jezdnię od chodnika. Zabezpieczono monitoring miejski, a pojazd został odholowany na parking.

Godz. 1215– mieszkanka gminy Chorzele zgłosiła, że nieustalona osoba uzyskała nielegalny dostęp do zabezpieczonego hasłem jej konta na serwisie społecznościowym Facebook oraz do jej poczty elektronicznej, a następnie dokonała zmiany haseł dostępowych.

Godz. 1310– mieszkanka gminy Chorzele powiadomiła, że w dniu 01 sierpnia br. w miejscowości Opiłki – Płoskie gm. Chorzele, jej ojciec dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Huawei Y5, etui i karty pamięci, o łącznej wartości 510 złotych na jej szkodę.

Godz. 1345– 78 letni mieszkaniec Opaleńca gm. Chorzele zgłosił, że w dniu 12 sierpnia br. znany mu osobiście mieszkaniec tej samej wioski ukradł mu portfel, w którym znajdował się jego dowód osobisty i pieniądze w kwocie 800 złotych.

Godz. 1505– w Przasnyszu na ul. Św. St. Kostki, kierująca samochodem Vw Golf 20 letnia mieszkanka gminy Czernice Borowe, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu Honda City, kierowanego przez mieszkankę gminy Przasnysz i doprowadziła do zderzenia się tych pojazdów, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym w wysokości 250 złotych.

Godz. 1540– w Przasnyszu na ul. Słowackiego, kierujący samochodem osobowym marki Toyota Corolla mieszkaniec gminy Przasnysza, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu Fiat Punto, kierowanego przez mieszkańca Krzynowłogi Małej i doprowadził do zderzenia tych pojazdów, został ukarany mandatem karnym.

Godz. 1645– w Przasnyszu na ul. Makowskiej na stacji paliw BP, nieustalony kierujący poruszający się samochodem osobowym marki Honda CRV dokonał kradzieży paliwa LPG na kwotę 54 złotych. Zabezpieczono monitoring.

Godz. 2205– 27 letni mieszkaniec gminy Przasnysz zgłosił, że w nocy z 17 na 18 sierpnia br. w Przasnyszu na ul. Rynek został pobity przez dwóch nieustalonych mężczyzn, a także w wyniku tego pobicia uszkodzeniu uległ jego zegarek marki Garmin o wartości 1000 złotych.

Godz. 2325– w Przasnyszu na ul. Przemysłowej, 19 letni mieszkaniec gminy Krasne kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w słup energetyczny, został ukarany mandatem karnym.

19.08.2019 r.

Godz. 1435– w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej zatrzymano do kontroli drogowej mieszkańca gminy Chorzele, który mając 3,25 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem i posiadał zakaz kierowania rowerami wydany przez przasnyski sąd.

Godz. 1450– w Przasnyszu na ul. Orlika, w aptece Adonidis, dwóch nieustalony sprawców dokonało kradzieży kilku opakowań leków przeciwbólowych o wartości około 50 złotych. Zabezpieczono monitoring sklepowy.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments