Kronika Policyjna Przasnysz – od 10 do 13 stycznia 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 10 do 13 stycznia 2019r.

13.01.2019r.

Godz. 11.15 – w Chorzelach na ul. Leśnej na terenie strefy gospodarczej doszło do pożaru pustostanu należącego do Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było podpalenie przez nn sprawcę.

Godz. 16.30 – w miejscowości Marianowo gm. Krzynowłoga Mała od pojazdu marki Volvo w trakcie jazdy z nieustalonych przyczyn odpięła się przyczepka samochodowa a następnie uderzyła w ogrodzenie posesji powodując uszkodzenie dwóch elementów betonowych oraz drzewka. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

12.01.2019r.

Godz. 11.15 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej kierujący renaultem podczas wykonywanego w sposób nieprawidłowy  manewru skrętu w lewo doprowadził do uszkodzenia citroena. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 12.05- w Krasnem na ul. Komisji Edukacji Narodowej policjanci zatrzymali 62-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który pomimo posiadania blisko 2 promili alkoholu w organizmie oraz prawomocnego  zakazu  sądowego kierował  seatem.

Godz. 16.10 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej kierujący samochodem osobowym marki Dacia Duster mieszkaniec Warszawy w wyniku niezachowania środków ostrożności , zjechał na przeciwległy pas ruchu w skutek czego doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

Godz. 23.30 – w Krukowie gm. Chorzele policjanci zatrzymali  45 letniego  mieszkańca gm. Chorzele, który pomimo posiadanego zakazu sądowego kierował oplem.

11.01.2019r.

Godz. 09.10 – w Mącicach gm. Chorzele policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Godz. 12.20 – w Dobrzankowie gm. Przasnysz  patrol policji zatrzymał 46-letniego mieszkańca  pow. przasnyskiego,  poszukiwanego  przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kilkumiesięcznej kary pozbawienia wolności.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments