Kronika Policyjna Przasnysz – 2.05.2014

01.05.2014r.

Godz. 03:11-  dyżurnego przasnyskiej komendy telefonicznie powiadomił mężczyzna, że w Bogatem gm. Przasnysz, nietrzeźwy mężczyzna stwarza zagrożenie w ruchu drogowym.   Zatrzymuje  jadące samochody i  prosi kierujących o pomoc przy wyciągnięciu  z rowu  jego samochód m-ki Fiat Seicento. Na miejscu policjanci zastali nietrzeźwego30 letniego mieszkańca Przasnysza. Nietrzeźwy mężczyzna nie przyznał się do kierowania fiatem. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Godz. 08:30- w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej nietrzeźwy mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował fordem mając powyżej 0,5 promila alkoholu w organizmie.

30.04.2014r.

Brak zdarzeń kryminalnych

29.04.2014r.

Godz. 16:45- w Klewkach gm. Przasnysz kierujący mercedesem nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu m-ki DAF i uderzył w tył naczepy. Kierowcę mercedesa ukarano mandatem karnym w kwocie 200 zł.

28.04.2014r.

Godz.09:33-w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego kierujący motorowerem Romet mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu w wyniku czego najechał na tył samochodu  marki Skoda Rapid kierowanego przez mieszkankę powiatu legionowskiego. Motorowerzystę ukarano mandatem karnym w wysokości 100 zł.

Godz.17:23- w Przasnyszu na ul. Żwirki i Wigury kierująca rowerem mieszkanka Przasnysza nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi m-ki Volvo kierowanego przez mieszkańca Przasnysza w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Rowerzystkę karetką pogotowia przewieziono do szpitala. Kobieta jadąca rowerem doznała ogólnych potłuczeń ciała.

 

 

 

 

 

 KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments