Już jutro odbędzie się piknik charytatywny dla Lenki Mazur.

Piknik odbędzie się 5 września na Janowskim Placu Kościuszki. Weźmie w nim udział także klub sportowy „Jednorożec robi co może”, który przeprowadził ostatnio akcję zbierania plastikowych nakrętek dla dziewczynki.

 

Pisaliśmy o tym tutaj:

Jednorożec robi co może – tym razem by pomóc małej Lence.

 

Wszystko po to, by pomóc małej Lenie Mazur, mieszkance Rogu w gminie Janowo. Dziewczynka niedawno usłyszała diagnozę: rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

I tak:

  • O godzinie 10.00 na scenie w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom pojawią się rodzice, nauczyciele, dzieci, osoby znane mniej lub bardziej by odczytać fragmenty Balladyny. Czytanie  uatrakcyjnią występy dzieci ze szkoły podstawowej w Janowie.
  • O godzinie 12.00 przy ulicy Księdza Władysława Białego dzielni strażacy specjalnie dla Lenki zapraszają na: strażacki tor przeszkód, ozonowanie (czyszczenie klimatyzacji) samochodowych,  przejażdżkę ogrodowym wozem strażackim, pokaz ratowników
  • O godzinie 14.00 na tyłach pawilonu zobaczymy Stunt Motocyklowy – czyli pokaz ekwilibrystyczny na motocyklu. Wystąpi jedyny i niepowtarzalny mistrz tego sportu – Wojciech Kozioł
  • O godzinie 15.00 – Wielkie pompowanie na rynku w Janowie – każdy kto ma trochę siły w nogach rękach może wziąć udział . Wrzucić przysłowiową dychę do puszki i wykonać tyleż samo pompek lub przysiadów;-) Niech ten przekaz naszej solidarności i potrzeby popłynie w świat … po światłowodzie z oka drona Janka Borodziuka….
  • O godzinie 15.30 Grupa biegowa Jednorożec Robi Co Może zaprasza na mini trening biegowy. Dla każdego uczestnika znajdzie trener , nr startowy i pamiątkowy medal . Po wysiłku zapraszają na watę cukrową i popcorn
  • O godzinie 16.00 na scenie zobaczymy zespoły muzyczne, zarówno lokalne jak i takie z odleglejszych miejsc. Wystąpią: Sadex, Shot Band, DiP Band, Calibra i gwiazda wieczoru Bartosz Abramski.

Nie zabraknie też smacznego jedzenia, ciast  napojów, loterii fantowej , licytacji ciekawych przedmiotów, dmuchanych zabawek.

 

ren


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments