Jechali na gapę, wybili szybę w autobusie. Zostali zatrzymani w pościgu przez policjantów.

Wybili szybę w autobusie miejskim i uciekli. Ciechanowscy policjanci szybko ich zatrzymali. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty. 23- i 27-latek z Jaworzna odpowiedzą za uszkodzenie mienia. Grozi im do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 13:20 w Ciechanowie na ul. Batalionów Chłopskich. Dwóch młodych mężczyzn z Jaworzna, którzy jechali autobusem miejskim bez biletu, po tym jak zostali z niego wyproszeni, wybili w nim szybę. Policjanci z wydziału prewencji po uzyskaniu informacji o całym zajściu natychmiast rozpoczęli poszukiwania za sprawcami przestępstwa.

Ciechanowscy policjanci zauważyli mężczyzn odpowiadających rysopisowi podanemu przez kierowcę autobusu przy jednym z bloków przy ul. Batalionów Chłopskich. Mężczyźni na widok radiowozu zaczęli uciekać. Jednak szybko zostali zatrzymani. Obydwaj byli nietrzeźwi. Po nocy spędzonej w areszcie usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia.

Jak się okazało ci sami mężczyźni w sobotę rano zostali wyproszeni z pociągu relacji Gdynia-Kraków. Wtedy też podróżowali bez biletów, a dodatkowo spożywali alkohol w pociągu i byli agresywni. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.


Źródło KPP Ciechanów
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lolek
Lolek
1 rok temu

Do przymusowej pracy ich zabrać by zarobili i zapłacili za szkody – wychowawcze. A nie utrzymywać łobuzów z naszych podatków.