Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 25 do 31 sierpnia 2014 r.

25.08.2014 r. godz. 1131

            Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Goski Wąsosze gmina Krzynowłoga Mała. Trzy osoby zostały poszkodowane (w tym dwoje dzieci), jedna osoba zginęła.

W chwili dojazdu straży pożarnej osoby podróżujące pojazdami znajdowały się na zewnątrz. Samochód osobowy blokował jeden pas jezdni, natomiast ciężarowy znajdował się poza jezdnią. Strażacy zabezpieczyli miejsce prowadzonych działań i wspólnie ze służbą zdrowia przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanym. W międzyczasie zorganizowano objazd z uwagi na wstrzymanie ruchu na drodze krajowej.

W wyniku zderzenia całkowitemu zniszczeniu uległ Volkswagen Polo, natomiast w ciężarówce MAN wyrwaniu uległa przednia oś, zniszczony został zderzak, lampy, prawy bort skrzyni załadunkowej i część przewożonego towaru.

25.08.2014 r. godz. 1708

            Poszukiwania zaginionej 78 letniej kobiety, mieszkanki Ulatowa-Słabogóry. Kobietę, która udała się na grzybobranie w godzinach porannych odnaleziono około 12 km od miejsca zamieszkania w miejscowości Obórki.

27.08.2014 r. godz. 0825

            Pożar drewnianego budynku mieszkalnego w Jednorożcu przy ul. Długiej. W chwili dojazdu straży pożarnej, ze ściany wydobywał się dym (paliło się ocieplenie wewnątrz ściany). Strażacy w celu dotarcia do źródła ognia wykonali niezbędne prace rozbiórkowe poszycia zewnętrznej ściany. Pożar ugaszono.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległo około 9 m2 ściany zewnętrznej i ocieplenie.

            W minionym tygodniu ponadto strażacy 3 razy usuwali gniazda owadów błonkoskrzydłych stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi.


st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments