I spotkanie organizacyjne 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przasnyszu już 13 listopada

SIEMA!!!
Nie było nas u Was długo, ale w najbliższym czasie postaramy się to nadrobić.
Słuchajcie, w Przasnyskim Sztabie WOŚP zmiany, zmiany, zmiany ale tylko te pozytywne.
Już w najbliższy poniedziałek tj. 13 listopada o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Przasnyszu odbędzie I spotkanie organizacyjne 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przasnyszu, na które zapraszamy wszystkich którzy chcą przyłączyć się do sztabu i stworzyć to nietuzinkowe wydarzenie w naszym mieście, ale mamy nadzieje, że jak poprzednich latach również na terenie naszego powiatu.

Zapraszamy też tych, którzy zechcieliby zostać wolontariuszami 26. Finału WOŚP ponieważ rozpoczynamy już rekrutację, którą musimy przeprowadzić do 10 grudnia br.

Zapraszamy również wszystkich tych, którzy chcieliby zaprezentować swój talent i wystąpić na scenie bądź scenach ????? naszego lokalnego finału.

W dniu dzisiejszym przesłaliśmy do siedziby Fundacji WOŚP w Warszawie zgłoszenie rejestracji sztabu w Przasnyszu. W związku z tym informujemy, że mamy NOWEGO Szefa sztabu a może Szefową ?, będziemy mieli nowy numer sztabu ale to co mamy już teraz to pełne głowy pomysłów jak urozmaicić 14 stycznia 2018 r. w naszym mieście.

A więc jesteśmy umówieni na poniedziałek, 13 listopada godz. 18:00 sala konferencyjna Urzędu Miasta w Przasnyszu.

CZEKAMY NA WAS ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Przasnyski Sztab WOŚP

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments