„Godzinki dla Rodzinki”- najmłodsi szukali Baltazara Gąbki na przasnyskim rynku.

W środę 19 sierpnia na płycie miejskiego rynku w Przasnyszu wystawiony został spektakl „Podróże Baltazara Gąbki”. Wydarzenie zgromadziło całkiem pokaźną widownię.

 

W bohaterów opowieści o dzielnym smoku wawelskim wcielili się aktorzy trzebińskiego Teatru Blaszany Bębenek. Dzieci nie tylko z zainteresowaniem i radością śledziły przebieg historii, ale także aktywnie uczestniczyły  w całej eskapadzie do Krainy Dreszczowców.

Publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.

„Godzinki dla Rodzinki” realizowane są przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu oraz Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, które dofinansowuje wydarzenie.  Patronat nad projektem objął starosta Krzysztof Bieńkowski.

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Yutaro
Yutaro
6 miesięcy temu

Z ciekawości poszedłem obejrzeć te Godzinki. Nawet jako dorosły uśmiechnąłem się kilka razy. Fantastyczna sprawa dla dzieciaków.

karol
karol
6 miesięcy temu

gdzie maseczki?

Yutaro
Yutaro
6 miesięcy temu
odpowiada  karol

Wydarzenie nie biletowane na otwartym powietrzu, miejsca siedzące oddalone od sceny a aktorzy też podchodząc trzymali dystans. No a poza tym rodzice z dziećmi – domownicy, krzesełek też nie ustawiono ściśle obok siebie, a robiąca zdjęcia Pani chodziła w „przyłbicy”. Może już skończcie z tym maseczkowym terrorem?