„Godzinki dla Rodzinki”- najmłodsi szukali Baltazara Gąbki na przasnyskim rynku.

W środę 19 sierpnia na płycie miejskiego rynku w Przasnyszu wystawiony został spektakl „Podróże Baltazara Gąbki”. Wydarzenie zgromadziło całkiem pokaźną widownię.

 

W bohaterów opowieści o dzielnym smoku wawelskim wcielili się aktorzy trzebińskiego Teatru Blaszany Bębenek. Dzieci nie tylko z zainteresowaniem i radością śledziły przebieg historii, ale także aktywnie uczestniczyły  w całej eskapadzie do Krainy Dreszczowców.

Publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.

„Godzinki dla Rodzinki” realizowane są przez Miejski Dom Kultury w Przasnyszu oraz Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, które dofinansowuje wydarzenie.  Patronat nad projektem objął starosta Krzysztof Bieńkowski.

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Yutaro
Yutaro
28 dni temu

Z ciekawości poszedłem obejrzeć te Godzinki. Nawet jako dorosły uśmiechnąłem się kilka razy. Fantastyczna sprawa dla dzieciaków.

karol
karol
28 dni temu

gdzie maseczki?

Yutaro
Yutaro
odpowiada  karol
28 dni temu

Wydarzenie nie biletowane na otwartym powietrzu, miejsca siedzące oddalone od sceny a aktorzy też podchodząc trzymali dystans. No a poza tym rodzice z dziećmi – domownicy, krzesełek też nie ustawiono ściśle obok siebie, a robiąca zdjęcia Pani chodziła w „przyłbicy”. Może już skończcie z tym maseczkowym terrorem?