DLA ŻARTU POWIADOMIŁ O BOMBIE

W miniony weekend policjanci z Chorzel zatrzymali 35 letniego mężczyznę, który powiadomił o podłożonej w mieszkaniu  bombie.

31 października br. oficer dyżurny przasnyskiej komendy został telefonicznie powiadomiony przez  operatora Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu, że  na telefon alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że w mieszkaniu przy ulicy Mostowej w Chorzelach podłożył bombę. Z rozmowy z mężczyzną wynikało, że  może  być  nietrzeźwy.  Dyżurny natychmiast  pod wskazany adres  skierował policjantów i pirotechnika . Po przeszukaniu wszystkich pomieszczeń  mieszkania przy ul. Mostowej   policjanci  nie znaleźli ładunku wybuchowego. W wyniku podjętych czynności  ustalono zgłaszającego, którym okazał się  35 letni mieszkaniec  powiatu przasnyskiego. Podczas rozmowy mężczyzna przyznał się do  fałszywego alarmu,  oświadczył, że  zrobił  to dla żartu, ponieważ  była partnerka nie pozwoliła mu odwiedzić dzieci. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

35 latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie  odpowie przed sądem, grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo kara do 1500 zł.

st.asp. Ewa Śniadowska

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments