Dachowanie samochodu osobowego w Dobrzankowie.

Dzisiejszej nocy w miejscowości Dobrzankowo doszło do dachowania samochodu osobowego. Zakleszczonego w pojeździe mężczyznę oswobodziła straż pożarna, kierujący następnie trafił do szpitala.

 

– W chwili przybycia straży pożarnej, wrak pojazdu marki Audi po uderzeniu w betonowe ogrodzenie i drzewa leżał na dachu na prywatnej posesji. Samochodem podróżowała jedna osoba. Kierujący mężczyzna uwięziony w aucie był przytomny z zachowanymi czynnościami życiowymi. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez zamknięcie całkowicie ruchu drogowego i oświetleniu terenu akcji przystąpili do wykonania dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. W międzyczasie wycięto krzaki, które utrudniały dostęp do samochodu – informuje KP PSP Przasnysz.

Po udzieleniu mężczyźnie kwalifikowanej pierwszej pomocy został on przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Dalsze medyczne czynności ratunkowe prowadził ZRM, który następnie karetką pogotowia przetransportował osobę poszkodowaną do szpitala.

W działaniach ratowniczych udział brały: JRG Przasnysz, OSP Bogate i OSP Dobrzankowo.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments