Charytatywne zawody strzeleckie dla Adama Kowalskiego i Łukasza Rumińskiego.

W sobotę, 19 października, na strzelnicy myśliwskiej w miejscowości Chotum pod Ciechanowem odbędą się I Charytatywne Zawody Akademii Prochu i Ognia.

Strzelanie z pistoletu oraz ze strzelby gładkolufowej, pokaz sprzętu wojskowego, multimedialny trenażer strzelecki, strzelanie z łuku – to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji, a to wszystko w szczytnym celu – wsparcia żołnierzy 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej i 2. Ośrodka Radioelektronicznego w powrocie do zdrowia.

W zawodach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek i kwalifikacje.

Zachęcamy również do zabrania swoich pociech, gdyż one też znajdą coś dla siebie.

Adam Kowalski jest żołnierzem jednostki wojskowej w Ciechanowie. Od półtora roku walczy z nowotworem układu krwiotwórczego. Leczenie pochłania ogromne ilości energii, ale też pieniędzy – ciągłe dojazdy do szpitala w Warszawie, leki, ściśle określona dieta. Dlatego też wsparcie finansowe jest bardzo istotne.

Łukasz Rumiński to żołnierz 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. W maju zeszłego roku uczestniczył w wypadku samochodowym, w wyniku którego doznał złamania kręgosłupa szyjnego. Jedyną szansą Łukasza na powrót do sprawności jest kosztowna rehabilitacja.

Adam i Łukasz podjęli heroiczną walkę z przeciwnościami losu – tak jak przystało na żołnierza, wojownika. Nie pozostają bierni, robią wszystko co tylko mogą, żeby wygrać i jednocześnie sprostać codziennym obowiązkom. Poprzez niewielki gest każdy może przyczynić się do tego, by choć trochę ułatwić Im to niewyobrażalnie trudne zadanie. Ci dwaj twardziele są tego warci.

Serdecznie zapraszamy!

1
Skomentuj artykuł

avatar
1 Liczba wątków
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętsze tematy
1 Comment authors
Luk Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Luk
Gość
Luk

Nie ma jakiegos numeru konta?