2.ORel Przasnysz z sukcesami na Mistrzostwach WP w biegach przełajowych

W dniach 21-24.11.2017 r. w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu odbywały się Mistrzostwa Wojska Polskiego „Spartakiada Jesienna”.

Podczas zawodów rozgrywano cztery konkurencje: biegi przełajowe, pływanie, piłkę siatkową oraz futsal.   W pierwszej z nich żołnierze 2. ORel zdobyli trzy medale indywidualnie. W biegu na dystansie 3 km mężczyzn do 35 lat drugie miejsce zajął szer. Krzysztof Żebrowski, również na drugim stopniu podium uplasowała się szer. Marzena Raniszewska w biegu na 3 km kobiet powyżej 35 lat. Na tej samej pozycji bieg ukończył szer. Andrzej Rogiewicz w biegu na 8 km mężczyzn do 35 lat. Szer. Michał Makowski oraz szer. Krzysztof Żebrowski zdobyli brązowe medale wraz z kolegami z 16.DZ. w sztafecie 4×1 km mężczyzn, szer. Marzena Raniszewska i szer. Sylwia Dziubińska-Przykaza zdobyły brązowy medal w sztafecie 4x1km kobiet, a szer. Andrzej Rogiewicz w sztafecie 4 x 2 km mężczyzn.
2.ORel tym samym potwierdził swoja dominację w biegach przełajowych w 16. Dywizji Zmechanizowanej zdobywając wszystkie medale indywidualne oraz mając swoich zawodników w każdej z „medalowych” sztafet.