ZSP Przasnysz. Pożegnanie w szkolnym internacie [FOTO]

W minionym tygodniu odbyło się uroczyste pożegnanie najstarszych wychowanków internatu Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu. Nie zabrakło życzeń, miłych słów oraz drobnych podarków.

 

We wtorek, 26 kwietnia wychowawcy wraz z młodszymi mieszkańcami internatu Zespołu Szkół Powiatowych im. H. Sucharskiego w Przasnyszu pożegnali uroczyście najstarszym wychowanków, którzy po egzaminie maturalnym rozpoczną nowy etap życia.

– Po trzech, czterech latach wspólnego mieszkania, dyskusji, rozwiązywania problemów, motywowania do działania i doradzania – nadszedł moment, w którym trzeba się pożegnać. Razem z wami przeżywaliśmy wzloty i upadki, pierwsze sympatie i miłości. Już niedługo w waszym życiu pojawią się inni ludzie, inne przeżycia – napisała Anna Skolimowska.

Uczniowie od swoich kolegów i koleżanek otrzymali personalizowane wierszyki, które opowiadały o wspólnie spędzonym czasie w internacie. Jeden z kolegów zagrał dla nich 100 lat na akordeonie.

Kila ciepłych słów skierował do najstarszych mieszkańców internatu Paweł Szczepkowski, dyrektor szkoły. Na zakończenie uroczystości wszyscy zasiedli do wspólnej kolacji.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments