Żołnierz na ul. Piłsudskiego w Przasnyszu zatrzymał pijanego kierowcę z blisko 3,7 promila alkoholu w organizmie!

Wczoraj, 24 października, w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego mieszkaniec pow. legionowskiego zatrzymał pijanego kierowcę, który miał blisko 3,7 promila alkoholu w organizmie.

W środę (24 października 2018r.) około godz. 20.40 żołnierz zawodowy Wojska Polskiego zauważył kierującego seatem, którego zachowanie na drodze wskazywało, że może znajdować się pod działaniem alkoholu. Widząc to zgłaszający bez zbędnej zwłoki postanowił zatrzymać kierującego seatem, a następnie powiadomił przasnyską policję. Przybyli na miejsce policjanci przeprowadzając badanie stanu trzeźwości potwierdzili, że 42-letni mieszkaniec gm. Czernice Borowe, mając blisko 3,7 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Seat. Teraz 42-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

Przasnyska Policja dziękuje za obywatelską postawę mieszkańcowi Legionowa, który udaremnił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu, potencjalnie stwarzającemu zagrożenie w ruchu drogowym. Być może dzięki temu zdecydowanemu działaniu, nie doszło do tragicznego zdarzenia na drodze.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments