Zderzenie samochodu osobowego z przyczepą rolniczą

05.08.2016 r. godz. 2118

            Zderzenie samochodu osobowego z przyczepą rolniczą na drodze krajowej nr 57 w Romanach Seborach gmina Przasnysz. Jedna osoba poszkodowana przewieziona do szpitala. W chwili przybycia straży pożarnej uszkodzone pojazdy blokowały przejazd drogi krajowej (ciągnik rolniczy z przyczepą stał na prawym pasie, a samochód osobowy stał na lewym pasie drogi). Pojazdami podróżowały cztery osoby, które opuściły je samodzielnie przed przybyciem służb ratowniczych. Służba medyczna po wykonaniu wstępnych badań zabrała jedną osobę do szpitala. Pozostali uczestnicy nie odnieśli obrażeń. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w samochodzie osobowym, usunęli przy użyciu sorbentu rozlane płyny eksploatacyjne. W czasie działań ratowniczych do chwili usunięcia zagrożeń wyznaczono objazdy równoległymi drogami powiatowymi.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód VW Passata, natomiast w przyczepie rolniczej przewożącej zboże zerwała się skrzynia ładunkowa oraz pogięła się i połamała rama.

            Ponadto w minionym tygodniu straż pożarna pięć razy usuwała gniazda owadów błonkoskrzydłych, które stwarzały zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi i dwa razy usuwała powalone drzewa z dróg.

Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments