Zbiórka dla małego Szymonka dobiegła końca. Chłopiec czeka na badania

Trzy miesiące trwała zbiórka dla małego Szymonka z Krasnego, który zmaga się z nowotworem. Na koncie chłopca jest prawie 800 tys. zł.

 

– Spędziliście z nami na facebookowej  grupie ponad trzy miesiące. Dzięki waszemu wsparciu, zaangażowaniu, ale przede wszystkim dzięki wielkiemu sercu, które każdy z was posiada i otwiera na wołanie o pomoc, udało nam się zebrać kwotę prawie 800 tys. zł – podsumowali administratorzy strony z licytacjami.

– Żadne słowa nie są w stanie wyrazić naszej wdzięczności dla was. Nie sposób też wymienić wszystkich, którym chcielibyśmy podziękować, bo ten post nie miałby końca.  Przesyłamy zatem każdemu z was uścisk wdzięczności, jesteście niezastąpieni.

 

Szymonek obecnie czuje się dobrze coraz więcej się uśmiecha. Po przyjęciu 7 chemii został poddany częściowym badaniom.

– Wyniki radują serce, ponieważ okazuje się, że ze szpiku i innych miejsc całkowicie wycofał się nowotwór, nie ma żadnych ognisk ani przerzutów. Szymonek zakończył w tym tygodniu 8 chemię i niebawem będzie przechodził kolejne badania, w tym tomografię, aby sprawdzić co dzieje się z guzem, z którym toczy się największa walka – dodają administratorzy.

 

 

ren

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments