Zbigniew Zamachowski wystąpi w Chorzelach

Tego lata na chorzelskiej scenie wystąpi Zbigniew Zamachowski. Będzie to kolejna edycja „Koncertów z dobrym smakiem”.

 

Od kilku lat za sprawą Towarzystwa Przyjaciół Chorzel odbywają się wydarzenia z cyklu „Koncerty z dobrym smakiem”. Cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród młodych ludzi, jak i starszego pokolenia.

Do tej pory Towarzystwu Przyjaciół Chorzel udało się przyciągnąć takich artystów jak: Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Jerzy Grzechnik, Raz Dwa Trzy, Grupa MoCarta, zespół Voo Voo, czy Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem. Niezwykłą popularnością cieszył się koncert „Queen Symfonicznie” oraz występ Edyty Geppert.

 

W tym roku fani wydarzenia także nie będą mogli narzekać. Jak poinformowali organizatorzy koncertu, 2 lipca w Chorzelach ze swoim recitalem wystąpi Zbigniew Zamachowski.

– Zbigniew Zamachowski jest nie tylko uznanym aktorem o długoletnim stażu i całej palecie wspaniałych ról i dubbingów, by wspomnieć tylko legendarnego już Shreka. Jest on także rozśpiewanym artystą. Kto tylko pamięta jego duet z Adrianną Biedrzyńską sprzed dobrych 30 lat – potwierdzi to z całą pewnością! Recital Zbigniewa Zamachowskiego, podczas którego nie tylko zaśpiewa, ale też zagra na najrozmaitszych instrumentach, jest tak naprawdę podróżą w świat szeroko pojętej kultury: estrady, kina, teatru i nawet trochę malarstwa. Tego na pewno jeszcze Państwo nie przeżyli – informuje Towarzystwo Przyjaciół Chorzel.

Przedsprzedaż biletów zostanie uruchomiona po Świętach Wielkanocnych.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sylvek
Sylvek
1 rok temu

Towarzystwo Przyjaciół Chorzel jest cholernie odważne…
Przecież to nie jest dla mieszkańców…
I to o czym było wcześniej też…
To nie ten level.
Suweren woli Zenka i inne Ba-ra-chło…
Na swój obraz i podobieństwo…