Zakończono budowę siłowni zewnętrznej w Zarębach

Gmina Chorzele zakończyła realizację zadania pod nazwą „Budowa siłowni napowietrznej zlokalizowanej na działce o nr ew. 324/5 w miejscowości Zaręby, gmina Chorzele”. Jej koszt to prawie 38 tys. złotych.

 

Gmina Chorzele zakończyła budowę siłowni zewnętrznej w miejscowości Zaręby. To już kolejna, tego typu inwestycja, która została wykonana wspólnie z mieszkańcami, sołtysem i rada sołecką.

– Siłownia zewnętrzna to doskonałe miejsce rekreacji i wypoczynku, a korzystanie z niego przekłada się na poprawę zdrowia i samopoczucia. Pozwala dotlenić organizm, wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję, a do tego daje możliwość integracji lokalnej społeczności. Bardzo dużym plusem siłowni na świeżym powietrzu jest fakt, że może z nich korzystać każdy. Zewnętrzne urządzenia fitness są dostępne dla dzieci i ich rodziców, młodzieży i seniorów – opisuje zalety tego przedsięwzięcia Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

 

Plac siłowni został wyposażony w orbitrek wolnostojący, wahadło pojedyncze, prasę nożną, motyla, twister, wioślarza wolnostojącego, a także kosz na śmieci i tablicę informacyjną z regulaminem.

Dodatkowo w ramach zadania zakupiono ławki i 55 sztuk krzewów ozdobnych. Koszt inwestycji to około 38 tys. złotych.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alina
Alina
1 rok temu

Po co to ❓

Rozczarowana
Rozczarowana
1 rok temu

Słabe wykonanie – nie tak wyglądają siłownie zewnętrzne .