Zagraj w serialu „Na ratunek 112” i pomóż Michałowi Kamzelskiemu!

W ramach akcji MaydaY „Pomoc dla Michała” pojawiła się okazja zagrania w jednym z topowych seriali emitowanych na antenie Polsatu. Dzięki uprzejmości firmy Tako Media z Wrocławia i Marcina Sobocińskiego z Przasnysza możecie wylicytować udział w powyższej produkcji.

Jak informują organizatorzy przedmiotem licytacji jest możliwość zagrania roli epizodycznej w jednej z wybranych polskich produkcji telewizyjnych. „Na ratunek 112” – polski serial paradokumentalny produkcji Tako Media emitowany na antenie telewizji Polsat lub „Septagon” – polski serial paradokumentalny z gatunku docu-crime produkcji Tako Media emitowany na antenie TV4;

Dodatkowo w ramach wygranej przyszły aktor spędzi cały dzień na planie zdjęciowym poznając tajniki kręcenia serialu.

!!!! MAYDAY MAYDAY !!!!
My przyjaciele, koledzy ramię w ramię stajemy naprzeciwko w walce o naszego kolegę!!!!
Czujemy się zobowiązani stanąć wraz z nim i jego rodziną w najtrudniejszej bitwie ich życia. Bitwie z której tylko jedna strona wychodzi wygrana… PRZYŁĄCZCIE SIĘ!!! Ex Animo… najzwyczajniej z potrzeby serca….
Nasz kolega st. szer. KAMZELSKI Michał żołnierz korpusu szeregowych jednostki wojskowego 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu zmaga się z bardzo ciężką chorobą jaką jest Stwardnienie Zanikowe Boczne (SLA). Schorzenie jest postępującą chorobą neurologiczną. Jej istotą jest stopniowe porażenie obwodowych włókien nerwowych, odpowiadających za funkcje ruchowe mięśni oraz neuronów znajdujących się w mózgu odpowiedzialnych za poruszanie się. Opisane wyżej porażenie prowadzi nieuchronnie do śmierci.

Licytuj i pomóż Michałowi choremu na Stwardnienie Zanikowe Boczne (SLA) w zbieraniu środków niezbędnych do leczenia i rehabilitacji.

Link do Licytacji

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments