Z ostatniej chwili! Powtórny test pracownika przasnyskiego szpitala z wynikiem negatywnym!

Jak przed chwilą poinformował nas dyrektor Szpitala w Przasnyszu Grzegorz Magnuszewski, ostatnia próba na koronawirusa wróciła z wynikiem negatywnym. Przypomnijmy, że dodatkowemu badaniu poddany został jeden z pracowników placówki. Łącznie otrzymano 30 wyników negatywnych.

 

Szanowni Państwo, informuję, iż otrzymałem wynik powtórzonego badania laboratoryjnego pobranego ponownie w dniu  wczorajszym tj. 07-04-2020 r.  – jest to negatywny wynik na obecność wirusa SARSCOV2 .

Podsumowując – wszystkie 30 prób pobranych od osób potencjalnie narażonych na zakażenie  wirusem COVID-19  – jest negatywna.

Wspólnie z Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Przasnyszu  – Apelujemy jeszcze raz o Pozostanie w domachProsimy wszystkich Państwa o stosowanie się do wszystkich zaleceń przekazywanych w środkach masowego przekazu, Mamy świadomość że nie jest to łatwe gdy za oknem budzi się wiosna, która zachęca nas do wyjścia z domów – niech jednak Nas to nie zwiedzie – Pozostańmy w domach.

Jeszcze raz zapewniam Państwa, iż wszyscy razem pracujemy dla Naszego Wspólnego Dobra.

Dzieląc się z Państwem to informacją – pragnę złożyć życzenia :

 

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, czas w którym Blask Zmartwychwstania Pańskiego rozświetla wszelkie mroki codzienności, niesie nadzieję na nowe lepsze jutro.

Tegoroczne Święta są tak inne od tych, które znamy niemniej jednak ich przesłanie jest niezmienne i niesie Siłę, Radość, Nadzieję w Nowe lepsze jutro.

Życzę Państwu przede wszystkim Zdrowia i Życzliwości Ludzkiej w każdym dniu.

Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym.

Wesołych i ciepłych świąt Wielkanocnych!!!!

 

Grzegorz Magnuszewski

Dyrektor SPZZOZ Przasnysz


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gonzo
Gonzo
4 lat temu

Drodzy państwo czy ktoś zna stan pacjenta z sobotniego dachowania na ulicy makowskiej? Czeka masa osób na informację prosimy.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu
Reply to  Gonzo

Ja nie czekam. Mam nadzieję, że ten gość z tego wyjdzie i zmądrzeje. A jak zostanie kaleką (czego mu oczywiście nie życzę), to pretensje będzie mógł mieć tylko do siebie.

Ero
Ero
4 lat temu

Marek a Tobie co słupek wyrwało w ogródku że taki wredny jesteś czy z natury?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu
Reply to  Ero

Ero,
A w którym momencie jestem wredny? Pisząc, że mam nadzieję że zmądrzeje czy że nie życzę mu, żeby został kaleką?