Wypadek na trasie Przasnysz – Ciechanów.

Wczoraj, 30 stycznia 2019 r., około godz. 8:25 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Golany na trasie Przasnysz – Ciechanów.

W chwili przybycia straży pożarnej pojazd Nissan X-Trail znajdował się w przydrożnym rowie. Autem podróżowały dwie osoby (mężczyzna – kierowca i kobieta – pasażerka), które samodzielnie opuściły pojazd przed przybyciem służb ratowniczych.

Strażacy po  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i zamknięciu całkowicie ruchu drogowego przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Pomoc medyczna polegała na wsparciu psychicznym, stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa oraz zapewnieniu komfortu termicznego. W międzyczasie odłączono zasilanie instalacji elektrycznej w uszkodzonym samochodzie.

Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego dwie osoby poszkodowane zostały przewiezione karetką pogotowia do szpitala w celu dokładnego przebadania.

Uszkodzony pojazd został ściągnięty w bezpieczne miejsce poza drogę przy pomocy wyciągarki będącej na wyposażeniu samochodu pożarniczego.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy Nissan X-Trail.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Obrąb.

Źródło KP PSP Przasnysz
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments