Wprowadziliśmy powiadomienia PUSH na Infoprzasnysz! Bądź zawsze na bieżąco!!!

Chcesz być zawsze na bieżąco z wiadomościami z Przasnysza, powiatu przasnyskiego i północnego Mazowsza? Nic prostszego, skorzystaj z powiadomień PUSH Infoprzasnysz!!

 

Czym są powiadomienia Push Infoprzasnysz.

Rozwijamy się! Dziś oficjalnie wprowadziliśmy powiadomienia PUSH w naszym serwisie. W skrócie, Push Infoprzasnysz to wiadomości przekazywane użytkownikowi bezpośrednio na urządzenie mobilne lub komputer w chwilę po opublikowaniu nowego artykułu na portalu. Prawda, że fajne.

 

Jak się zacząć korzystać.

To bardzo proste! Gdy odwiedzisz nasz serwis Twoja przeglądarka zapyta się czy chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach? Wystarczy kliknąć AKCEPTUJ.

Tak to wygląda na komputerach.

 

Powiadomienia są również dostępne i na urządzeniach mobilnych z systemem Android. (w chwili obecnej system IOS nie jest obsługiwany). Tu również zostaniesz zapytany o chęć otrzymywania notyfikacji.

 

 

Co jeśli nie zaakceptowałem, a chciałbym korzystać z powiadomień.

Nic straconego. Jeśli z jakiegoś powodu nie zaakceptowałeś informacji o powiadomieniach zawsze możesz użyć małej ikony dzwonka, żeby subskrybować Push Infoprzasnysz. Znajduje się ona w lewym dolnym rogu portalu.

Pamiętaj, że z powiadomień zawsze możesz zrezygnować. Są one jednak bardzo wygodną formą komunikacja między Nami. Push Infoprzasnysz będzie miało swoje zastosowanie również  w wielu przygotowanych dla Was konkursach oraz atrakcjach. Nie przegap nic! Bądź zawsze na bieżąco!

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments