Włącz się do akcji #PrzasnyszSegreguje.

Miasto Przasnysz kontynuuje akcję informacyjną odnośnie segregacji odpadów komunalnych. Przygotowano materiały informacyjne i edukacyjne, a także utworzono punkt konsultacyjny. Można także włączyć się do akcji korzystając ze specjalnej nakładki na zdjęcie profilowe Facebook.

Miasto uruchomiło punkt konsultacyjny, gdzie można uzyskać informacje jak prawidłowo segregować odpady komunalne (pod numerem telefonu 29 756 49 16 lub w budynku Urzędu Miasta, II piętro pok. nr 46A).

Jest to kolejny etap kampanii informacyjnej jaką prowadzą miejscy urzędnicy. Dodatkowo dla urozmaicenia akcji można włączyć internetową nakładkę na zdjęcie profilowe Facebook – informującą, że dany mieszkaniec popiera akcję segregację.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
QWERTY
QWERTY
4 lat temu

HAHAHA. Ja jako mieszkaniec bloku, gdzie mam segregować?? Może do tego punktu konsultacyjnego przyniosę śmieci segregowane. Jeszcze jedna sprawa, co Urząd Miasta Przasnysz robi w celu zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza w naszym mieście?? Wieczorami nie da się oddychać na osiedlu, gdyż nie ma kary dla „zadymiarzy”.
Panie Burmistrzu, niech się Pan wypowie co Pan zamierza, albo co Pan już robi w tym kierunku ??

Edek
Edek
4 lat temu
Reply to  QWERTY

Najprościej zakupić drony, które wychwycą każdy trujący dym z komina, ale Rada woli wydawać pieniądze na inne dupere

GreenEarth
GreenEarth
4 lat temu

Jak sprawa ma się do mieszkańców bloków? czy zostanie nałożony odgórny obowiązek na spółdzielnie, wspólnoty itd. o zapewnieniu koszy, pomieszczeń do segregacji śmieci?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu

Ja segreguję od dawna.
Teraz ważniejsza jest akcja #wyPAD 2020.

Babcia
Babcia
4 lat temu

A gdzie jest mój komentarz???

p-sz
p-sz
4 lat temu

popieram QWERTY.też mieszkam w bloku i chcę segregować ale do czego?gdzie pojemniki?proszę stworzyć warunki