Wielkanocna logopedia w Krzynowłodze Małej.

W oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej odbyły się warsztaty logopedyczne pt. „Wielkanoc”. Zajęcia poprowadziła logopeda, pani Agnieszka Szemplińska. W warsztatach uczestniczyli rodzice dzieci 5-letnich wraz ze swoimi pociechami.

Ćwiczenia logopedyczne nie muszą być żmudną pracą. Wręcz przeciwnie: mogą dostarczyć wiele radości, a poświęcony temu czas z pewnością nie pójdzie na marne i w przyszłości przyniesie wspaniałe efekty. A skoro to były świąteczne warsztaty logopedyczne, to nie obyło się bez rozmów na temat polskich tradycji wielkanocnych.

W trakcie zajęć rodzice mogli obserwować wszystkie proponowane ćwiczenia oraz aktywnie uczestniczyć w zajęciach przez wykonywanie zadań wspomagających i rozwijających wymowę.

Głównym celem spotkania było zachęcenie dzieci i ich rodziców do systematycznych ćwiczeń poprawiających mowę najmłodszych. Chodziło przy okazji o to, by uświadomić dorosłym, jak duże znaczenie ma prawidłowy rozwój mowy dziecka i jak to może przekładać się na postępy malucha w szkole.

Źródło UG Krzynowłoga Mała
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments