Warsztaty komunikacji interpersonalnej w bibliotece w Bogatem

Nauczyciele oraz bibliotekarze z Bogatego wzięli udział w warsztatach z komunikacji interpersonalnej. Poprowadziła je Martyna Matuszak przy merytorycznym wsparciu Magdaleny Różyckiej z Mazowieckiego Instytutu Kultury.

 

27 października w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Józefa Narzymskiego w Bogatem odbyły się warsztaty dotyczące komunikacji interpersonalnej. Ich głównym celem było poznanie zasad budowania poprawnych relacji interpersonalnych, a także rozwinięcie przez uczestników umiejętności komunikacyjnych.

– Dowiedzieliśmy się jak skutecznie komunikować się z innymi, o barierach zakłócających porozumiewanie się między nadawcą komunikatu, a jego odbiorcą. Było też wiele przestrzeni do omówienia różnych sytuacji, z którymi uczestnicy zetknęli się osobiście. Wzajemna wymiana doświadczeń między uczestnikami była bardzo cenna i inspirująca – wyjaśnia biblioteka.

 

Dodatkowo podczas spotkania poruszono zagadnienia dotyczące promocji działań w sieci, które mogą przyczynić się do zbudowania przez instytucję pozytywnego wizerunku.

– Aktywność tą należy przeprowadzać umiejętnie i z zachowaniem określonych zasad. Zajęcia były prowadzone w formie warsztatowej z udziałem uczestników,  nauczycielek Agaty Wronowskiej i Barbary Wojciechowskiej oraz bibliotekarzy. Warsztaty prowadziła Martyna Matuszak przy merytorycznym wsparciu  Magdaleny Różyckiej z Mazowieckiego Instytutu Kultury – dodaje biblioteka.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments