W Czernicach Borowych polała się krew. Mieszkaniec raniony butelką w głowę.

34 – letni mężczyzna nie zaliczy wczesnego niedzielnego popołudnia do udanych. Podczas imprezy w Czernicach Borowych doszło do sprzeczki, która poskutkowała atakiem butelką. Mieszkaniec z ranami ciętymi głowy, szyi i barku trafił do szpitala.

 

– 19 lipca o godz. 13: 40 w Czernicach Borowych na ul. Długiej, podczas imprezy zakrapianej alkoholem doszło do sprzeczki pomiędzy mieszkańcami gm. Czernice Borowe w trakcie której 20-latek uderzył butelką w głowę 34-latka powodując u niego rany cięte głowy, szyi i barku. 20-latek przed przybyciem służb ratunkowych oddalił się z miejsca zdarzenia. Natomiast pokrzywdzony z ranami ciętymi, został przewieziony do przasnyskiego szpitala – powiedział oficer prasowy policji w Przasnyszu.

– Po upływie 2 godzin od zdarzenia, 20-letni mężczyzna zgłosił się sam do przasnyskiej Komendy Policji i został zatrzymany do wyjaśnienia. Badanie stanu trzeźwości sprawcy jak i samego pokrzywdzonego wykazało, że obaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli pod znacznym działaniem alkoholu – dodał asp. szt.Krzysztof Błaszczak.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments