Uczniowie z Krasnego zbierali pieniądze na dalsze leczenie Szymonka Kozickiego

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krasnem podczas kiermaszu wielkanocnego zebrali 2 tys. 286 zł na dalsze leczenie Szymona Kozickiego.

 

W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krasnem przed świętami wielkanocnymi zorganizowano kiermasz charytatywny dla Szymonka Kozickiego.

– Kochani, wspólnymi siłami udało się zebrać 2 286,00 zł na dalsze leczenie Szymona! Dziękujemy wszystkim za pomoc w kiermaszu, ale przede uczniom, którzy z wielką radością przynosili stroiki wielkanocne i wszystkim, którzy je zakupili – informuje szkoła.

W podziękowaniu za zorganizowaną akcję uczestnicy konkursu na najładniejszą ozdobę wielkanocną otrzymali od mamy chorego chłopca pamiątkowe długopisy.

 

Szymon Kozicki to chłopiec, który zmagał się z nowotworem złośliwym występującym tylko u dzieci, neuroblastomą IV stopnia . Po leczeniu chemio- i radioterapią w Polsce, trafił do szpitala w Hiszpanii, w Barcelonie.

Chłopiec dalej przyjmuje zastrzyki i jest pod kontrolą lekarzy z Barcelony. Ostatnią etapem jego leczenia będzie szczepionka. Jej koszt to prawie 1,5 mln złotych.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments