Stuprocentowa zdawalność uczniów z 3 TOT w chorzelskim ZSP podczas egzaminu zawodowego

Uczniowie z klasy 3 TOT w Zespole Szkół Powiatowych w Chorzelach zdali egzamin zawodowy z kwalifikacji HGT.07 – przygotowanie imprez i usług turystycznych.

 

Uczniowie z klasy 3 Technikum Organizacji Turystyki w Zespole Szkół Powiatowych  im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach przystąpili do egzaminu zawodowego.

– Z wielką przyjemnością informujemy, że wszyscy uczniowie klasy 3TOT zdali egzamin zawodowy w części praktycznej i teoretycznej z kwalifikacji HGT.07 – przygotowanie imprez i usług turystycznych – informuje szkoła.

Warunkiem zaliczenia egzaminu zawodowego przez uczniów chorzelskiej szkoły było uzyskanie wyniku minimum 50% w części pisemnej i 75% z części praktycznej.

– Uczniowie  Zespołu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach egzaminy zawodowe zawsze zdawali na wysokim poziomie,  ale tegoroczne wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania – 100% uczniów Technikum Organizacji Turystyki  zdało egzamin zawodowy uzyskując kwalifikację zawodową – dodaje szkoła.

 

Uczniowie byli przygotowywani do egzaminów przez nauczyciela przedmiotów zawodowych, Patryka Szwejkowskiego.

– Sukces wysokiej zdawalności egzaminu zawodowego przeprowadzanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną był możliwy dzięki mobilizacji uczniów, znakomitej bazie dydaktycznej szkoły pozyskanej w dużej mierze z licznych  programów edukacyjnych oraz wzorowemu przygotowaniu uczniów przez nauczyciela przedmiotów zawodowych pana Patryka Szwejkowskiego – podsumowano.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments