Stojaki na rowery stanęły w parku. Burmistrz: przestawimy je

Park im. Stefana Cieleckiego „Orlik” wraz z nadejściem ciepłych dni pięknieje. Nowo posadzone drzewa i krzewy zazieleniły się, wzdłuż alejek pojawiły się ławeczki i stojaki na rowery. Umiejscowienie jednego z nich wzbudziło konsternację u mieszkańca.

 

– Bardzo się cieszę, że te stojaki pojawiły się w parku, zastanawiam się tylko kto wpadł na pomysł umiejscowienia ich w tym, a nie w innym miejscu. Wydaje mi się, że chyba ktoś, kto nigdy na rowerze nie jeździł – mówi nam mieszkaniec Przasnysza i wskazuje na stojak, który ustawiony został nieopodal placu do streetworkoutu.

– Widzę, że zawsze kilka osób tu ćwiczy, infrastruktura jest wykorzystywana, więc na pewno i te stojaki się przydadzą. Tylko potrzeba je przestawić w dogodniejsze miejsce  – dodaje.

 

Wskazany przez mieszkańca stojak, faktycznie ustawiony został niezbyt fortunnie. W momencie bowiem, kiedy ktoś faktycznie chciałby z niego skorzystać i przypiąć swój rower (nie mówiąc już jakby na taki pomysł wpadło więcej osób) zablokowałby niemal całkowicie chodnik.

Uwagę mieszkańca przekierowaliśmy do Urzędu Miasta w Przasnyszu. – Oczywiście mieszkaniec ma rację. Przestawimy stojak – obiecał burmistrz, Łukasz Chrostowski.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
NSZ
NSZ
12 dni temu

Dobrze ze na nagrobku za ogrodzeniem nie postawili dekle

Robert
Robert
12 dni temu

Stojaki fajna sprawa. Ale co z zielenią. Zarośnięte róże przy tężni. Nie mówiąc już o pozostałych kwiatach

Ddd
Ddd
12 dni temu
Reply to  Robert

Nie tylko róże zarośnięte, po całości zielsko do pasa.

Wojtas
Wojtas
12 dni temu

Z cyklu: „Absurdy Przasnyskie”

Henryk
Henryk
11 dni temu

To bedzie najwiekszy sukces plastusia

Maja
Maja
11 dni temu

Nikt nie dba o ten park. Straszne chwasty, czesc posadzonych roslin w tym calosc iglakow uschla bo nikt ich nie podlewal po posadzeniu. Szkoda..

Kaśka
Kaśka
9 dni temu

Żeby ten park był piękny, trzeba go najpierw opielić z chwastów. Niezbędne posadzenie drzew, które się nie przyjęły oraz posadzić o początku tuje, które w całości wyschły. Niedługo część zielska będzie sięgała ludziom do pasa. Zaniedbać to łatwo, ale naprawić tego się nie da. Po co wyrzucać tyle pieniędzy w „błoto”.

Ait
Ait
8 dni temu

Foty już były, a teraz niech się dzieje co chce