Starostwo zaprosi mieszkańców i młodzież na konsultacje w sprawie budowy kina w Przasnyszu

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu z uznaniem przyjęło informację o zaangażowaniu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w sprawy miasta Przasnysz. Konsultacje będą następstwem akcji „Młodzi też mają głos – Kino Przasnysz”.

Każda inicjatywa młodych ludzi zasługuje na uwagę. Informujemy więc, że Starostwo Powiatowe i władze Powiatu w tym roku rozpoczną budowę sali koncertowej z kinem 3D w Przasnyszu. Obiekt będzie funkcjonował w sposób profesjonalny, również w zakresie repertuaru. Nasza inwestycja, to odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców, w tym właśnie młodych ludzi z Przasnysza i całego Powiatu.

Pozytywnie przyjmując zaangażowanie młodzieży, deklarujemy zorganizowanie spotkania, podczas którego zapoznamy zainteresowanych z projektem sali koncertowej z kinem 3D w Przasnyszu oraz wymienimy opinie oraz uwagi dotyczące jego budowy i funkcjonowania.

Chcemy, aby tak długo wyczekiwany obiekt, jak najlepiej spełniał oczekiwania mieszkańców oraz młodzieży oraz abyście mieli Państwo wpływ na jego przyszłą działalność. – czytamy na stronie starostwa.

 

 Więcej informacji urząd udzieli już wkrótce. Będziemy na bieżąco informować naszych Czytelników.
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments