Stacja Kontroli Pojazdów w ZSP w Przasnyszu oficjalnie otwarta

Oficjalne otwarcie odbyło się w czwartek 20 maja. Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów mieści się  w budynku warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu przy ul. Gdańskiej 1.

 

Wyremontowana stacja będzie służyła zarówno celom zarobkowym, jak i edukacyjnym. Będą się w niej odbywały bowiem zajęcia w ramach praktyk szkolnych związanych z mechaniką pojazdów samochodowych.

W uroczystości otwarcia stacji udział wzięli Krzysztof Bieńkowski – Starosta Powiatu Przasnyskiego, Paweł Szczepkowski – Przewodniczący Rady Powiatu Przasnyskiego oraz Andrzej Brocki – dyrektor ZSP w Przasnyszu.  Na remont stacji i zakup wyposażenia przekazało Starostwo Powiatowe w Przasnyszu przekazało 200 tys. zł.

 

– Podstawowe stacje kontroli pojazdów zajmują się okresowymi badaniami technicznymi jak i dodatkowymi pojazdów o dopuszczalnej masie nieprzekraczającej 3,5 tony. Wykonują one także badania techniczne przyczep przeznaczonych do łączenia z wyżej wymienionymi  pojazdami. Jeśli zatem kończy się komuś przegląd w motocyklu, aucie osobowym, przyczepie czy aucie dostawczym do 3,5 tony, to zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów – informuje ZSP w Przasnyszu.

Stacja czynna jest:

  • poniedziałek – piątek w godzinach 8.00 – 18.00
  • sobota 8.00 – 13.00

 

 

ren


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrz
Piotrz
2 lat temu

Jak mogę odnaleźć tą piękną brunetkę ze zdjęcia