St. sierż. Robert Wierzbicki „Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2019” w powiecie przasnyskim.

Znamy laureata konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2019” w powiecie przasnyskim. Został nim dzielnicowy gminy Przasnysz st. sierż. Robert Wierzbicki.

Tegorocznym laureatem konkursu został st. sierż. Robert Wierzbicki, dzielnicowy gminy Przasnysz, który otrzymał 252 głosy. Zwycięzca konkursu ma 32 lata, jest żonaty, ma jedno dziecko i mieszka w Przasnyszu. W Policji pracuje od 7 lat, a na stanowisku dzielnicowego od 2016 roku.

St. sierż. Robert Wierzbicki cieszy się bardzo dobrą opinią wśród mieszkańców swojego rejonu służbowego. Cenią go przede wszystkim za to, że jest policjantem sumiennym, chętnie pomaga potrzebującym, stara się zrozumieć i rozwiązywać problemy mieszkańców.

II miejsce w konkursie „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku” zajął mł. asp. Łukasz Heliński dzielnicowy Gminy Krasne, uzyskując 92 głosy, a III miejsce w konkursie mł. asp. Marcin Tański Dzielnicowy Miasta i Gminy Chorzele, który otrzymał 85 głosów.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
2 lat temu

W Przasnyszu mieszkała kiedyś taka ładna dziewczyna… Natalia P. .. potem widywalem ją w rejonie Poniatowskiego w Szczecinie… fajną miała pracę chyba. Naprawdę ładna dziewczyna.

Nissan
Nissan
2 lat temu
Reply to  Jerzy

W Przasnyszu same ładne,,, hehe

Żabka
Żabka
2 lat temu
Reply to  Jerzy

No była kiedyś jedna taka w Przasnyszu… chyba miała na nazwisko Czaplicka, czy jakoś tak.