Sprawcy pobicia 46 latka zatrzymani

Przasnyscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w Mchowie pobili 46 latka. Za ten czyn grozi im  do 3  lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek 26 września br.  ok. godziny 15:00 w Mchowie 46 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego został pobity przez  dwóch znanych mu mężczyzn.

46 latek był umówiony z jednym z mężczyzn na rozliczenie  za wykonaną wcześniej pracę budowlaną. Jednak zamiast mężczyzny na umówione spotkanie  przyjechała jego żona, która zaproponowała , że zawiezie go na spotkanie z mężem. Na miejscu w zaparkowanym busie czekał na niego właściciel firmy wraz z dwoma znanymi mu  mężczyznami, którzy od razu zaczęli mu ubliżać.

Jeden z nich  37letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego   zaatakował mężczyznę  metalową rurą, drugi  47 letni   bił go po twarzy i głowie.  Mężczyźnie pomógł przypadkowo przejeżdżający samochodem ciężarowym  mieszkaniec Honiatycz, który przywiózł go do Przasnysza.   Napadnięty natychmiast powiadomił Policję.  Sprawcami  zajęli się kryminalni z Przasnysza. Mężczyźni  trafili  do policyjnego aresztu. Badanie wykazało, że 37 latek miał 1,16 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz mężczyźni odpowiedzą  za swój czyn przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp.szt.  Ewa Śniadowska


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments