Słodki kiermasz książek na przasnyskim Rynku

Ponad 3000 książek, dziesiątki ciast, gorące potrawy z grilla i muzyka czekały na odwiedzających „Kiermasz dobrej książki”, który odbył się dziś, 23 października na Rynku Miejskim w Przasnyszu. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla pogorzelców ze Starej Zblichy.

 

Obywatelski Konwój Humanitarny, ze wsparciem OHP Jaciążek, po raz kolejny zaprosił mieszkańców powiatu przasnyskiego do wzięcia udziału w wydarzeniu charytatywnym. Tym razem motywem przewodnim imprezy były książki. Wolontariuszom, dzięki zaangażowaniu darczyńców, udało się zgromadzić ich ponad 3000. Na odwiedzających czekały również domowe ciasta, popcorn, grill, a wszystko to w akompaniamencie muzyki. Środki uzyskane z imprezy, około 5700 złotych, zostaną przekazane dla pogorzelców ze Starej Zblichy.

 

Przypomnijmy, że do pożaru budynku mieszkalnego w Starej Zblisze doszło 5 października o godzinie 23.00. W wyniku zdarzenia spłonęła większa część domu. Po pożarze i akcji gaśniczej pomieszczenia nie nadawały się do użytku. Nadal trwa zbiórka na remont.

 

 

 

red

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments