Siedmiu pasażerów w oplu corsie i kierowca pod wpływem narkotyków

Policjanci z makowskiej drogówki zatrzymali do kontroli 18-latka, który był pod wpływem środków odurzających oraz miał przy sobie marihuanę.

 

We wtorkowy wieczór, 17 sierpnia policjanci makowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego oplem corsą. W pojeździe znajdowało się dodatkowo 7 młodych mężczyzn.

– Podczas kontroli policjanci znaleźli w pojeździe i zabezpieczyli dwie torebki, w których była marihuana. 18-letni kierujący przyznał, że narkotyki należą do niego. Został poddany badaniu na zawartość środków odurzających w organizmie. Okazało się, że 18–latek kierował będąc pod działaniem narkotyków, w związku z powyższym został zatrzymany – informuje oficer prasowy makowskiej komendy, asp. Monika Winnik.

 

Podczas przeszukania mieszkania 18–letniego mieszkańca Makowa Mazowieckiego policjanci znaleźli susz marihuany. Łącznie zabezpieczono kilkadziesiąt gramów narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

18–latek odpowie za kierowanie pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyków. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Został również ukarany za przewożenie pasażerów niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

ren

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
30 dni temu

Czyli razem 8 osób w corsie? Szacunek.

Zofia
Zofia
30 dni temu

Eeee tam. Kiedyś maluchem jeździło 12 osób 😀

Tomek
Tomek
30 dni temu

chciałem napisać że maluchem też da radę… ale powiedźcie mi jaki ma sens kampanii społecznych ‘zwolnij’, nie jedź po używkach, etc? przecież taki obsr..niec ma to w poważaniu. pojedzie i zabije następnym razem siebie, pasażerów lub dzieci na przejściu..