Ścieżka kariery w Sieci Dealerskiej BMW — od stażysty do kierownika

Jeżeli należysz do osób, których pasją i zamiłowaniem jest motoryzacja, praca w Sieci Dealerskiej BMW to zdecydowanie coś dla Ciebie! Jeśli marzysz o karierze, kieruje Tobą ambicja i otwartość na nowe wyzwania, wybór autoryzowanego salonu BMW na miejsce pracy otworzy przed Tobą możliwość nieustannego rozwoju. Dowiedz się więcej o zatrudnieniu u lidera branży motoryzacyjnej oraz poznaj możliwą ścieżkę kariery w autoryzowanych serwisach i salonach marki.

 

Czas intensywnej nauki i poznawania środowiska pracy na stanowisku stażysty

W zależności od tego, czy bardziej interesuje Cię praca w bezpośredniej sprzedaży, czy raczej w obsłudze posprzedażowej, Twoja ścieżka kariery u Autoryzowanego Dealera BMW może nieco się różnić. Sieć dealerska oferuje szeroki wybór stanowisk, które różnią się od siebie charakterem pełnionych obowiązków, kierunkiem rozwoju, możliwościami awansu.

Najlepszym sposobem na poznanie marki BMW od podstaw jest skorzystanie z możliwości praktyk i stażu oraz uczestnictwo w szkoleniach organizowanych w nowym Centrum Szkoleniowym w Jawczycach. Jeszcze przed rozpoczęciem praktyk uczniowie i studenci mają możliwość korzystania z zajęć technicznych organizowanych we wspomnianym centrum, mając tym samym dostęp do nowoczesnej, innowacyjnej technologii, zaawansowanego sprzętu i urządzeń związanych z dynamicznym rozwojem elektromobilności. W taki właśnie sposób BMW Group Polska angażuje się w edukację z zakresu motoryzacji wśród młodych osób, które mają szansę uczestnictwa w wydarzeniach, a następnie podjęcia stażu, jeśli uznają, że jest to miejsce idealne dla nich.

 

Stanowisko doradcy w Sieci Dealerskiej BMW

Po odbyciu stażu kolejnym etapem na ścieżce kariery może być podjęcie pracy w charakterze doradcy. W Dziale Sprzedaży doradcy odpowiedzialni są za realizowanie założonych celów zgodnie z obowiązującymi standardami i procesami oraz z ukierunkowaniem na klienta.

Z kolei w Dziale Obsługi Posprzedażowej możesz podjąć pracę jako Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów, Doradca Serwisowy czy Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego. Na takich stanowiskach pracownicy otrzymują konkretny zakres obowiązków, są także wsparciem dla specjalistów o dłuższym stażu pracy i większym doświadczeniu. Uczą się konkretnego fachu oraz kształcą kompetencje pozwalające w pełni odpowiadać na potrzeby klientów.

Być może interesuje Cię praca na stanowisku Asystenta Serwisu, Blacharza, Lakiernika, Magazyniera, Technika Diagnosty. Także i tutaj zdobędziesz gruntowną wiedzę i umiejętności w swoim zawodzie, a ich doskonalenie będzie szansą na awans w przyszłości i dalszy rozwój Twojej kariery.

Rozwijana w BMW kariera to z pewnością sposób na czerpanie satysfakcji z wykonywanej pracy oraz sukcesywne osiąganie kolejnych celów, dzięki którym z każdym dniem będziesz coraz lepszym specjalistą.

 

Kariera w BMW — zostań kierownikiem!

Udowadniając, że ambitnie podchodzisz do swojej pracy i odpowiedzialnie, sumiennie wypełniasz swoje obowiązki, swój talent do organizacji pracy i osiągania coraz to lepszych wyników możesz wykorzystać w aplikowaniu na stanowisko kierownicze. Pracownicy Sieci Dealerskiej BMW mają możliwość awansowania na stanowisko Kierownika Działu — zarówno w Sprzedaży, jak i w Obsłudze Posprzedażowej.

W pierwszym przypadku Twoja kariera może wiązać się z zajęciem stanowiska Kierownika Działu ds. Sprzedaży Samochodów Nowych lub Używanych. Co do Obsługi Posprzedażowej, masz szansę zostać Kierownikiem Działu Aftersales, Działu Sprzedaży Części i Akcesoriów czy Serwisu. Jeśli Twoje kompetencje i zainteresowania mieszczą się bardziej w dziedzinie technicznej, możesz starać się o awans na stanowisko Mistrza Serwisu lub Mistrza Serwisu Blacharskiego i Lakierni.

Na każdym stanowisku czekają na Ciebie inne wyzwania i ambitne cele do osiągnięcia. Praca w Sieci Dealerskiej BMW oferuje szerokie możliwości rozwoju i jest środowiskiem pracy opartym na wzajemnym szacunku do siebie i pracy zespołowej. Jeśli właśnie takiej pracy szukasz, poznaj aktualne oferty zatrudnienia w autoryzowanych salonach i serwisach BMW!

 

materiał zewnętrzny

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments