Są wstępne ustalenia w sprawie śmierci 23-letniego Jakuba.

Akta śledztwa w sprawie śmierci 23 -letniego mieszkańca Konopek, który zaginął po sylwestrowej nocy trafiły do Prokuratury Okręgowej w Płocku. Znana jest wstępna przyczyna zgonu, jednak pojawił się też nowy wątek w śledztwie.

 

Dotychczas śledczy przesłuchali już świadków – uczestników sylwestrowej zabawy w Stupsku, po której Jakub wracał do domu. Znane są też wstępne wyniki sekcji.

– Ze wstępnej opinii biegłego wynika, że na ciele mężczyzny nie ujawniono śladów wskazujących na udział osób trzecich. Stwierdzono jedynie drobne zadrapania, które mogły powstać na skutek poruszania się po terenie zalesionym. Najprawdopodobniej śmierć nastąpiła z powodu wychłodzenia. Pobrana została też krew do badań na obecność alkoholu czy narkotyków, ale na wyniki musimy jeszcze poczekać – informuje prokurator Iwona Śmigielska – Kowalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku.

Według wypowiedzi rzeczniczki płockiej prokuratury w sprawie ujawnił się nowy wątek, wymagający zbadania.

– Ujawnił się nowy wątek, który będzie wyjaśniany przez prokuraturę okręgową. Na tym etapie śledztwa za wcześnie jednak o tym mówić – dodaje prokurator Iwona Śmigielska – Kowalska.

Rzecznik płockiej prokuratury zdementowała też informację, że jakieś osoby zostały już zatrzymane w związku z tą sprawą.

 


 

Źródło codziennikmlawski.pl
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
2 miesięcy temu

Po sylwestrze powinien miec zapewniony nocleg,,,,,wiadomo alko,zabawa itp……Wyrazy współczucia dla rodziny .

Syn Zenka
Syn Zenka
2 miesięcy temu
odpowiada  Paweł

Widocznie koledzy i koleżanki ch*** warci skoro wypuścili go z domu. Niestety ale w tych czasach jak masz pieniądze to i masz kolegów a jak jesteś już nie potrzebny to kop w du** i nara.

Paweł
Paweł
2 miesięcy temu
odpowiada  Syn Zenka

Dokładnie,ja pamiętam swe czasy,jak poszlo się na sylwka,spłało sie po 5 osób na tapczanie i rano jak czlowiek był w stanie wracał do domu…i to były takie czasy,ze kasy nikt nie miał i ale kązdy kazdego pilnował….

Marek
Marek
2 miesięcy temu
odpowiada  Paweł

Dokładnie tak powinno być, nocleg itp,jak można było puścić chłopaka w nocy napewno po zakrapianym sylwestrze,gratuluję znajomych