Rozbudowa placu zabaw w Obrębie zakończona

Gmina Przasnysz zakończyła rozbudowę placu zabaw w Obrębie. Na ten cel samorząd pozyskał 10 tys. złotych w ramach programu „Mazowsze dla sołectw 2022”.

 

W kwietniu 2022 roku informowaliśmy, że 10 sołectw z terenu Gminy Przasnysz otrzymało dotację w ramach programu wsparcia samorządu województwa mazowieckiego „Mazowsze dla sołectw 2022”.

Podobnie jak w ubiegłych latach, również w tym roku gminy mogły się ubiegać o wsparcie do 10 tys. zł na inwestycje realizowane w poszczególnych sołectwach, m.in. rewitalizację skwerów, instalację paneli fotowoltaicznych, remont obiektów sportowych, rekreacyjnych i turystycznych, zakup wyposażenia do świetlic wiejskich i bibliotek, rozwój twórczości folklorystycznej czy rękodzieła ludowego.

Gmina Przasnysz zakończyła właśnie realizację rozbudowy placu zabaw w Obrębie.

 

– Projekt pn. „Rozbudowa placu zabaw w Obrębie” obejmował zakup i montaż dwóch nowych urządzeń tj. zestawu zabawowego oraz karuzeli „młynek” – informuje samorząd.

Całkowita wartość tego zadania wynosiła 20 329,10 złotych, z czego kwota dofinansowania to 10 tys. złotych.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Haniai
Haniai
1 rok temu

Wszystko pięknie. Dziękuje. Tylko kto zajmie się uszkodzonymi zabawkami na placu zabaw? Oby nie wydarzyło się coś zlego…

kasia
kasia
1 rok temu

Jeżdżąc przez Obrab dosyć często , mogę na jednej ręce policzyc kiedy tam kogos widziałam.

Haniai
Haniai
1 rok temu

Nie chodzi o liczbę dzieci bo tych wszędzie nie za wiele ..tylko o bezpieczeństwo!!!